Hakkımda

Göktay Yaşar Gürbüzer. 1989 yılbaşı sabahı İstanbul’da hayata geldim. Semtimizin devlet okulunda eğitim hayatıma başladım. Doğru bir karar ile Endüstri Meslek lisesi eğitimimi tamamladım. Muğla Üniversitesi elektrik programından mezun oldum.

Hobi olarak başladığım php web programlamaya merakla ve heyecan ile devam ettim. Kurs eğitimimi tamamladıktan sonra ise, amatör olarak sektöre giriş yaptım. Bir kaç basit web sitesi çıkardıktan ve güvenimi topladıktan sonra, bu hizmeti profesyonel olarak vermeyi seçtim. Piyasadaki çoğu yazılı ve basılı kaynak ile kendimi güncel tutmaktayım. Bu sayede müşterilerimden gelen sorulara hızlı ve pratik bir şekilde çözüm bulabilmekteyim.

Amacım, hala işletmesini internet ortamına taşıyamayan işletmelere, bu konuda danışmanlık sağlamak. Bir diğer problem olan web programcıya güven problemini çözebilmek. Web’in nimetlerini paylaşıp, bir adım daha ileri atma mücadelesindeyim.

Boş zamanlarımda ise, web teknolojilerini merak eden, kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarıma destek olmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın