Web Tasarım / Web Programlama

Web Tasarım

Potansiyel müşterilerinizin gözüne hitap edip onu etkilerken aynı zamanda markanıza bağlayıp ürünününüz ya da verdiğiniz hizmet hakkında farkındalık yaratmalıdır. Bu çerçevede yaptığım web tasarım ve web geliştirme işlerim hedef kitlenize yönelik olmaktadır. Bu sayede ürün ya da hizmetinizle alakalı ziyaretçilerin size ulaşmasını sağlamaktayım. Yapacağımız ilk toplantıda şirketiniz hakkında detaylı bilgiler, çizgiler, renkler hakkında geniş bilgi almaktayım. Bu bilgiler ışığında, hedef kitlenize hitap eden bir tasarım ortaya koymaktayım.

Web Programlama

Sitenizi ziyaretçileriniz ile etkileşim haline getirmektir. Web sitenize, ürünlerinizin denenmesi için bir form koyarak potansiyel müşteri dataları toplayan formlar, ya da size ulaşmalarını sağlayacak harita uygulamaları, detaylı iletişim formları, hediye çek dağıtımı vb. web geliştirme işlerini yapabilirim.  Web siteniz statik ise, web tasarımını bozmadan dinamik hale getirebilirim. Yönetim panelinde, sizin ve sistemi kullanacak personelin kolay uyum sağlamasını amaçlamaktayım ve web sitenizin hem ön yüzünü hem de yönetim bölümünü kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlayıp, geliştirmekteyim.

web tasarım ve web geliştirme süreçlerinde web sitenizi kullanıcı dostu yapmak dışında, SEO(arama motoru optimizasyonu) uyumlu geliştirmekteyim. Bu sayede internet üzerindeki web sitenizi, arama motorları sayesinde, potansiyel müşterilerinizin daha çabuk ulaşmasını sağlamaktayım.  Bununla beraber, web sitenizi sosyal mecralara taşımaktayım. Sosyal medya hesaplarınızı açmakta ve ufak çapta yönetimini üslenmekteyim. Amacım olan şirketinizi, sanal dünya ya taşıma sürecini yürütmekteyim.

Sonuç olarak

web tasarım, web programlama işlerinizde, müşteri odaklı çalışmaktayım. Şirketinizi sanal dünya ya taşımaktayım. Mevcut sosyal mecralarda, markanızı yönetmekteyim. Arama motoru optimizasyonu yaparak, şirketinizi sanal ortamda daha çabuk ulaşılmasını sağlamaktayım.

Bir cevap yazın